دانلود آهنگ جدید سریال ترکی کلاغ

دوشنبه - 11 نوامبر 2019

دانلود آهنگ جدید سریال ترکی کلاغ  ورژن ترکی و فارسی

Download Music turkis serie called kalagh- kuzgon

Kuzgun Dizisinde Çalan Şarkılar 241x300 - دانلود آهنگ جدید سریال ترکی کلاغ

دانلود آهنگ جدید سریال ترکی کلاغ

دانلود تیراژ فیلم ترکی کلاغ

سبک: پاپ ترکی | پخش : ضحی موزیک | نوع آهنگ: تیراژ سریال ترکی

آپدیت شد | آهنگ دوستت ندارم شهاب افزوده شد

===============Zohamusic.ir================

آهنگ فیلم ترکیه ایی کلاغ

داستان فیلم ترکیه ایی  کلاغ Kuzgun

دو پلیس به یک پرونده مواد مخدر دست می زنند که به آنها رشوه ظالمانه می دهد تا او را در اواخر دهه ۱۹۸۰ اخراج کنند. یکی می گوید نه ، دیگری می گوید بله ، و به زودی این پلیس شریف است که در یک رسوایی مواد مخدر این نیرو را لگد زد. وی توسط بهترین دوست خود ، پلیس کج مستقر شده بود ، که به عنوان یک فرد دست راست فروش مواد مخدر و سرانجام ، یک جنایتکار اربابی در نوع خودش تبدیل می شود.

تیراژ فیلم ترکیه ایی کلاغ 

دانلود آهنگ جدید فیلم سیب ممنوع

برای پلیس صادق ، چیزی جز تراژدی. او خانواده خود را از استانبول می برد اما خیلی زود پس از آن می میرد. خانواده وقتی جدا می شوند که اراذل و اوباش پیرترین پسر ، کوزگون را از بین می برد. این پسر هشت ساله در خیابان به پایان می رسد و خودش را می گنجاند. در طی ۲۰ سال آینده ، یتیم تمام درد و رنجهای کودکی خود را پشت سر می گذارد تا خود را به شمشیر کامل انتقام جویی تبدیل کند.

تمام آهنگ های فیلم ترکی کلاغ

در حال حاضر یک بزرگسال ، هیچ چیز به روش کوزگون نخواهد رسید. او به باند ریفات ، بهترین دوستی که به پدرش خیانت کرده است ، نفوذ می کند و به زودی کوزگون از میان صفوف شروع به برخاستن می کند. همه طبق برنامه پیش می روند … تا اینکه او به دیلا زد.

دیلا دختر ریفات و عزیزم کودکی کوزگون است. کوزگون عشق زندگی او بود و وقتی ناپدید شد قلب او را شکست. اکنون ۲۰ سال بعد دوباره به عنوان محافظ وی ظاهر می شود. دیلا در ابتدا مرد جدید را به رسمیت نمی شناسد ، اما به طرز عجیبی همه او را به خود جلب می کند.

البته کوزگون دقیقاً می داند دیلا کیست. او سعی می کند قلب خود را سخت کند ، اما جرقه کهنه نمی میرد. به زودی عشق آنها آتش می گیرد و پیوند بین آنها به بزرگترین مانع کوزگون تبدیل می شود. آیا این عشق ناگسستنی عطش انتقام جویی او را تسخیر می کند؟

ضحی موزیک

این داستان عشق غیرممکن ، کوزگون و دیلا را در مسیری خطرناک قرار می دهد ، زیرا نیروهای عشق و انتقام هر دو را دگرگون می کنند.

دانلود آهنگ جدید سریال کلاغ | بابک امینی

دانلود آهنگ جدید سریال ترکیه ایی سیب ممنوع

دانلود تیراز جدید سریال کلاغ دوستت ندارم از شهاب

پخش آنلاین همین موزیک

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.